Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

tel: +420 737 290 660(9:00 - 15:30 hod)

Máte již svůj účet? Přihlašte se do svého účtu!

Máte vše? Zde se můžete odhlásit.Odhlásit se od účtu

We are sending packages to the entire EU

KONTAKTY

Ocelnictví-Jaroslav Nešleha
Ivana Olbrachta 63
Kladno-27201
info@steelman.cz

NOVÉ ZBOŽÍ

naše cena 802,00 Kč (31,20 EUR)
naše cena 737,00 Kč (28,67 EUR)
naše cena 937,00 Kč (36,45 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 004,00 Kč (39,06 EUR)

09. 04. 2017 | Zapalovače Zippo

Zippo zapalovače

Zippo zapalovače mají svůj vytříbený půvab

Zapalovače jsou v dnešní době k sehnání téměř na každém rohu, ovšem pouze Zippo zapalovače se mohou pyšnit svou vytříbenosti a ojedinělostí sobě vlastní. V průběhu let se tyto ojedinělé zapalovače staly legendou a pojmem, který si každý již vštípil do hlavy. Na tyto pověstné Zippo zapalovače se můžete vždy hravě spolehnout, ať již budete kdekoliv. Jejich vzhled vychází z tradičních takzvaných kapesních zapalovačů, které jsou elegantní a zároveň praktické. Máte ve své sbírce také již svůj Zippo zapalovač s vámi vybraným motivem? Tento zapalovač totiž ocení muži, ženy, farmáři, bohémští lovci i majitelé nadnárodních korporací. Tento tradiční výrobek z USA si tak jistě zamilujete i vy.

Zippo zapalovače se snoubí s vaší image

Zippo zapalovače mají několik podob. Z jejich široké nabídky si můžete vybrat takový motiv na zapalovači, který bude vašemu srdci nejblíže. Tvrdé motorkáře jistě osloví zapalovač s designem značky Harley Davidson, křehké ženy zase sladší motiv v růžové barvě a se srdíčkem navrch. Zippo zapalovače se tak stanou nejen vašim praktickým pomocníkem, nýbrž i módním doplňkem, který bude udávat váš styl.

Historie Zippo zapalovačů

Tyto zapalovače s příznačným a vžitým názvem Zippo, pochází z dílny amerického podnikatele, jehož jméno je George G. Blaisdella. Tomu se podařilo vytvořit funkční, praktický a zároveň neokoukaný model zapalovače, který si získal srdce nejednoho z nás. Poté, co se Georgovi Blaisdellovi podařilo získat výhradní práva na pověstný „rakouský zapalovač“, který se vyznačoval zejména svou odolností a spolehlivosti vůči větru, upravil Zippo zapalovač podle svých představ na dnes velmi dobře známý obdélníkový tvar, který má kovový plášť a rovněž víčko s kovovým závěsem, který je ve spodní části svařen. Zapalovač je rovněž opatřen ochranným krytem proti větru a velmi důkladným knotem.