Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

tel: +420 737 290 660(9:00 - 15:30 hod)

Máte již svůj účet? Přihlašte se do svého účtu!

Máte vše? Zde se můžete odhlásit.Odhlásit se od účtu

We are sending packages to the entire EU

KONTAKTY

Ocelnictví-Jaroslav Nešleha
Ivana Olbrachta 63
Kladno-27201
info@steelman.cz

NOVÉ ZBOŽÍ

naše cena 802,00 Kč (31,20 EUR)
naše cena 937,00 Kč (36,45 EUR)
naše cena 802,00 Kč (31,20 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 004,00 Kč (39,06 EUR)

03. 10. 2017 | Zapalovače Zippo

Ohřívače rukou nejen pro vyznavače extrémních podmínek

Ohřívače rukou nejen pro vyznavače extrémních podmínek

Jistě se vám již někdy stalo, že jste se museli popasovat s nepříjemnou zimou například na své zimní dovolené či při své pánské jízdě třeba na Novém Zélandu. Ať již vás trápila zima v končinách České republiky či daleko od ní, vždy vám jistě nebylo do smíchu, kdy vás trápila bolest konečků prstů a ruce se téměř nedali cítit, nemám-li pravdu. Zejména z tohoto důvodu legendární značka zapalovačů Zippo přišla s něčím, co nese název ohřívače rukou a vy se s nimi nyní můžete seznámit. Věřte, že zima již vás nikdy trápit nebude.

Stabilní konstrukce vhodná pro náročné podmínky

Stabilní konstrukce, kterou se tyto ohřívače rukou pyšní, dává těmto malým, ale přesto praktickým pomocníkům jasnou zelenou. Využijete je tak například při extrémních nebo jinak náročných podmínkách, ve kterých má hlavní slovo zima a neúprosný mráz. Štíhlý a zaoblený design, je nejen pěkně vypadající, nýbrž i velmi praktický a funkční zároveň. Své uplatnění nalezne zejména ve vaší kapse, kde ho můžete používat takřka opakovaně.

 

Stačí vám jen trocha benzinu a máte vystaráno až na 12 hodin

V přiložené nádobce tohoto svéhlavého pomocníka se nachází benzin do zapalovačů, který stačí pouze doplňovat. Poté jednoduše zapálíte hořák a po nasazení víčka a umístění přiloženého pouzdra z flísu umístíte tento pekelný stroj například do své kapsy. Poté, co hořák zapálíte, totiž začne v katalytickém procesu v hořáku, který nedisponuje plamenem vznikat teplo.  Teplo, které tento důmyslný přístroj vyprodukuje, tak poté vydrží neuvěřitelných 12 hodin.

Rafinované barvy vás uchvátí

Ze sortimentu těchto skvělých pomocníků si jednoduše vybere každý. Nespočet barevných kombinací má co nabídnout jak mužům, tak i ženám, které tyto pomocníky ocení jistě ze všech nejvíce. Není totiž nad to, být v nehostinných podmínkách, kdy jsou teploty značně pod nulou, alespoň částečně v teple.